Wiadomości

Bytomski policjant zdobył 3 puchary w półmaratonie

Data publikacji 11.09.2018

Sierżant sztabowy Krzysztof Sagan zdobył trzy puchary podczas startu w IV Półmaratonie Zawierciańskim. Zawody odbyły się w minioną niedzielę. Bytomski policjant wywalczył pierwsze miejsca w kategorii służb mundurowych oraz w III mistrzostwach Polski Motocyklistów oraz trzecie miejsce w kategorii wiekowej 30-39 lat. Serdecznie gratulujemy.

Od lat pasją bytomskiego policjanta są biegi. Tym razem starszy sierżant Krzysztof Sagan wystartował w minioną niedzielę w IV Półmaratonie Zawierciańskim. Trasę ponad 21 kilometrów przebiegł jako pierwszy w dwóch kategoriach. Pierwszy był w kategorii Służb Mundurowych oraz w III Mistrzostwach Polski Motocyklistów. Natomiast w kategorii open w swojej kategorii wiekowej 30 – 39 lat uplasował się na 3. miejscu. Zdobyte trzy puchary trafią do domowej kolekcji trofeów starszego sierżanta Krzysztofa Sagana. Serdecznie gratulujemy hartu ducha oraz żelaznej kondycji.