Podium dla bytomskich policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

Podium dla bytomskich policjantów

Data publikacji 12.05.2018

Bytomscy policjanci stanęli na podium X Marszobiegu Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Mistrzostwa odbyły się wczoraj na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. O tytuł najlepszego biegacza walczyli śląscy, świętokrzyscy, opolscy i łódzcy policjanci, strażnicy miejscy, żołnierze, strażnicy więzienni oraz sympatycy służb mundurowych i młodzież z częstochowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Zawodnicy marszobiegu pokonywali dystans około 10 kilometrów. Start przewidziany był przy ośrodku rekreacyjnym Pegaz w dzielnicy Mirów, metę wyznaczono natomiast przy hali sportowej na ulicy Żużlowej, gdzie wręczone zostały puchary i nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników.

Starszy sierżant Krzysztof SAGAN z Wydziału Kryminalnego komendy zajął II miejsce w kategorii „Policja” oraz III miejsce w klasyfikacji „służby mundurowe”. Wśród kobiet na III miejscu w kategorii „służby mundurowe” uplasowała się starszy sierżant Emilia KOŻUCH z komisariatu III.

Ponadto bytomscy mundurowi stnęli na podium zajmując II miejsce w kategorii drużynowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!