Wyścigi rowerowe w parku miejskim - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

Wyścigi rowerowe w parku miejskim

Data publikacji 11.09.2017

W minioną sobotę w bytomskim parku odbyła się impreza plenerowa w ramach kampanii edukacyjnej „BEZPIECZEŃSTWO PIESZYCH 2017”. Jest to profilaktyczny cykl działań mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, a zwłaszcza pieszych. W trakcie uroczystości przeprowadzono zawody, w których uczestniczyło ponad 80 osób. Wśród uczestników wylosowano nagrodę specjalną.

W sobotę w naszym mieście odbyła się impreza plenerowa w ramach wojewódzkiej kampanii edukacyjnej „BEZPIECZEŃSTWO PIESZYCH 2017”. Jest to profilaktyczny cykl działań mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, a zwłaszcza pieszych. W ramach kampanii funkcjonariusze miejscowej komendy będą prowadzić spotkania, których celem jest zwiększenie świadomości i kształtowanie właściwych zachowań, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Przekazywane będą informacje, jak należy postępować, aby ograniczyć zdarzenia drogowe.

Podczas imprezy w bytomskim parku miejskim im. Franciszka Kachla odbyły się wyścigi rowerowe, pokaz sprzętu policyjnego i pokaz judo. Najmłodsi mieli możliwość podszkolenia swoich umiejętności podczas jazdy na torze rowerowym oraz korzystając z symulatorze jazdy na motorze. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich uczestników wyścigów rowerowych wylosowano nagrodę specjalną jaką był rower. Organizacji festynu podjęła się Komenda Miejska Policji w Bytomiu wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Ładowanie odtwarzacza...