Bytomscy policjanci wywalczyli 1 miejsca w Karate i Judo

Data publikacji 23.06.2014

Bytomscy policjanci w trzech konkurencjach wywalczyli 1 miejsca w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Karate oraz w Judo. W mistrzostwach zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach wzięło udział łącznie 43 zawodników. Patronat nad imprezą objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Krzysztof Jarosz.

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Karate oraz w Judo. Do rywalizacji stanęło 43 zawodników reprezentujących komendę wojewódzką, szkołę policji, oddziały i pododdziały prewencji oraz jednostki miejskie i powiatowe naszego województwa.

Wśród zwycięzców znalazło się 3 policjantów z bytomskiego garnizonu. W zawodach Karate w kategorii do 90 kg zwyciężył Jan Bochenek. W zmaganiach Judo w kategorii do 81 kg zwyciężył Marcin Pilarski, natomiast kategorię powyżej 100 kg wygrał Robert Wierciński.

Gratulujemy najlepszym i wyrażamy uznanie dla wszystkich zawodników, którzy rywalizowali na macie, ale swoje umiejętności mogą wykorzystać również w codziennej służbie.