ŚWIĘTO POLICJI W BYTOMSKIM GARNIZONIE - Uroczystości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Uroczystości

ŚWIĘTO POLICJI W BYTOMSKIM GARNIZONIE

Z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, inspektora Krzysztofa Justyńskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, młodszego inspektora Karola Fajera bytomscy policjanci otrzymali nominacje na kolejne stopienie policyjne. Uroczysta gala z okazji Święta Policji odbyła się wczoraj w sali Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK.

W sali Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zbliżającego się Święta Policji. Podczas akademii Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, inspektor Krzysztof Justyński wraz z szefem bytomskiego garnizonu młodszym inspektorem Karolem Fajerem, wręczył policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne.

W trakcie uroczystości ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego oraz „Policjanta z powołania” . To wspólna inicjatywa bytomskiej komendy i Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Dzielnicowym Roku został aspirant sztabowy Andrzej Masłowski z Komisariatu IV w Szombierkach, natomiast policjantem z powołania został podkomisarz Janusz Michalik z Wydziału Prewencji bytomskiej komendy.

W uroczystościach uczestniczył Prezydent Miasta Bytomia Pan Damian Bartyla, który wspólnie z komendantem Karolem Fajerem za szczególne osiągnięcia w służbie nagrodził 96 policjantów oraz 10 pracowników cywilnych bytomskiej komendy.

Wszystkim nominowanym i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje.

Ładowanie odtwarzacza...