Zmiana warty na stanowisku komendanta komisariatu II - Uroczystości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Uroczystości

Zmiana warty na stanowisku komendanta komisariatu II

Wczoraj w komisariacie przy ul. Chrzanowskiego odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Komisariatu Policji II w Bytomiu. Został nim podkomisarz Waldemar Czapla. Wprowadzenia dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinspektor Dariusz Dziurka.

Nowego komendanta uroczyście wprowadził Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinspektor Dariusz Dziurka. Na uroczystości obecni byli również policjanci tego komisariatu wraz z Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji II podinspektorem Markiem Gaworem. Nowy komendant komisariatu II w Policji służy od 26 lat. Waldemar Czapla ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa od początku jest związana z garnizonem bytomskim. Pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym bytomskiej komendy. Zajmował stanowiska od policjanta do specjalisty aby w styczniu 2010 roku zostać zastępcą naczelnika tego wydziału. Od września 2012 roku zajmował stanowisko Komendanta Komisariatu Policji IV w Bytomiu.

Decyzją szefa bytomskiej policji, młodszego inspektora Karola Fajera, podkomisarz Waldemar Czapla został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji II w Bytomiu z dniem 15 stycznia 2017 roku.

Jednocześnie ze stanowiska ustąpił młodszy inspektor Piotr Hałakuc, który odszedł na zasłużoną emeryturę po 29 latach służby. Pan Piotr całą swoją karierę zawodową spędził w bytomskim garnizonie. 

Ładowanie odtwarzacza...