Nowy naczelnik Wydziału Wykroczeń - Uroczystości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Uroczystości

Nowy naczelnik Wydziału Wykroczeń

W bytomskiej komendzie odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Naczelnika Wydziału Wykroczeń KMP Bytom. Został nim nadkomisarz Tomasz Opielka. Wprowadzenia dokonał Komendant Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Karol Fajer.

Nowego naczelnika uroczyście wprowadził Komendant Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Karol Fajer. Na uroczystości obecni byli również policjanci tego wydziału wraz ze zwalniającym stanowisko podkomisarzem Wojciechem Nowakiem. Nowy szef bytomskich policjantów zajmujących się wykroczeniami w Policji służy od 18 lat. Tomasz Opielka ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w sosnowieckim garnizonie z którym był związany do 2004 roku. Pełnił tam służbę w referacie kryminalnym. Kolejno do 2010 roku był specjalistą w Wydziale dw z Przestępczością Narkotykową katowickiej komendy. Następnie do października 2013 roku był specjalistą w Komendzie Głównej Policji a do lipca 2014 roku w Wydziale Prewencji KMP Bytom. Od tamtej pory związany jest z Wydziałem Wykroczeń bytomskiego garnizonu. 

Decyzją szefa bytomskiej policji, młodszego inspektora Karola Fajera, nadkomisarzowi Tomaszowi Opielce zostały powierzone obowiązki na stanowisku Naczelnika Wydziału Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu z dniem 4 stycznia 2017 roku.

Jednocześnie ze stanowiska ustąpił podkomisarz Wojciech Nowak, który awansował na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji I w Bytomiu. 

Ładowanie odtwarzacza...