Kolejni oficerowie w bytomskim garnizonie - Uroczystości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Uroczystości

Kolejni oficerowie w bytomskim garnizonie

Mamy kolejnych oficerów w bytomskim garnizonie. Komendant Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Karol Fajer pogratulował aspirantowi sztabowemu Waldemarowi Czapli oraz Wojciechowi Nowakowi awansu na I stopień oficerski - podkomisarza. Uroczystość w obecności kadry kierowniczej odbyła się w sali odpraw bytomskiej jednostki.

Waldemar Czapla pełni służbę w Policji od 1990 roku. Z naszą jednostką związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym bytomskiej komendy. Zajmował stanowiska od policjanta do specjalisty aby w styczniu 2010 roku zostać zastępcą naczelnika tego wydziału. Obecnie od września 2012 roku zajmuje stanowisko Komendanta Komisariatu Policji IV w Bytomiu.

Wojciech Nowak pełni służbę w Policji od 1991 roku. Z naszą jednostką również związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji II przy ul. Chrzanowskiego do 2004 roku. Od 1 stycznia 2005 roku w Wydziale dw z Przestępczością Gospodarczą naszej komendy. Zajmował stanowiska od policjanta do specjalisty aby w kwietniu 2014 roku zostać Naczelnikiem Wydziału Prewencji KMP Bytom. Obecnie od lipca 2014 roku zajmuje stanowisko Naczelnika Wydziału Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

Na I stopień oficerski – podkomisarza, mianował naszych policjantów Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda.

Wczoraj szef bytomskiego garnizonu młodszy inspektor Karol Fajer w obecności swoich zastępców podinspektora Dariusza Dziurki, młodszego inspektora Krzysztofa Hajdy oraz kadry kierowniczej jednostki pogratulował promocji podkomisarzowi Waldemarowi Czapli oraz podkomisarzowi Wojciechowi Nowakowi. Życzymy dalszych awansów i sukcesów w służbie.

Ładowanie odtwarzacza...