Nowi funkcjonariusze - Uroczystości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Uroczystości

Nowi funkcjonariusze

Garnizon bytomski zasiliło czterech nowych policjantów, którzy pełnię praw i obowiązków związanych ze służbą, otrzymają dopiero po ukończeniu przeszkolenia podstawowego w Szkole Policji w Katowicach, gdzie już wkrótce zostaną zakwaterowani.

Garnizon bytomski zasiliło czterech nowych policjantów, którzy pełnię praw i obowiązków związanych ze służbą, otrzymają dopiero po ukończeniu przeszkolenia podstawowego w Szkole Policji w Katowicach, gdzie już wkrótce zostaną zakwaterowani.
W piątek komendant miejski policji w Bytomiu mł. insp. Zbigniew Klimus przyjął ślubowanie pięciu nowych policjantów. To pierwsze w tym roku w garnizonie bytomskiej policji przyjęcia do służby. Nowo przyjęci funkcjonariusze już w przyszłym tygodniu stawią się w Szkole Policji w Katowicach, gdzie odbędą półroczne przeszkolenie policyjne. Posterunkowi, po ukończeniu kursu podstawowego, wrócą do bytomskich jednostek i podejmą służbę, której trud - witając ich w szeregach Policji - już teraz przedstawił komendant Klimus.