Potrącenia pieszych - Rok Pieszego - 2015 - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Rok Pieszego - 2015

Potrącenia pieszych

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych z udziałem pieszych. Wczoraj na bytomskich drogach kierowcy potrącili dwoje pieszych. Kobieta i mężczyzna z obrażeniami trafili do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożność na drogach oraz podczas przechodzenia przez jezdnię!

Wczoraj doszło do potrącenia dwóch osób. Przy ul. Skośnej, 58-letni mężczyzna jadący dostawczym volkswagenem potrącił kobietę. 61-latka przechodziła prawdopodobnie poza przejściem dla pieszych. Mieszkanka Rudy Śląskiej z obrażeniami trafiła do szpitala. Kilkadziesiąt minut później przy ul. Konstytucji, 24-letni mieszkaniec Gliwic jadący ciężarówką potrącił na przejściu dla pieszych mężczyznę. 85-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadków badają teraz bytomscy śledczy.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz podczas przechodzenia przez jezdnię. Pamiętajmy, że szybko zapadający zmrok oraz padający deszcz znacznie pogarszają widoczność za kierownicą.