Wykorzystaj Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

Wykorzystaj Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 15.01.2020

Spieszysz się? Krępujesz się zadzwonić? Myślisz, że zgłoszenie może pochłonąć sporo czasu i pozbawić Cię anonimowości? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i poinformuj Policję o określonym zdarzeniu. Jeśli nie jest to sprawa o charakterze niecierpiącym zwłoki, skorzystaj z aplikacji i daj nam znać. Jedno kliknięcie może uratować komuś życie!

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest mobilnym narzędziem, które ma realny wpływ na poprawę naszego bezpieczeństwa. Dzięki tej aplikacji możemy również pomagać osobom, które takiej pomocy potrzebują, ale nie chcą bądź wstydzą się po nią zwrócić. Pamiętajmy, że w katalogu dostępnych zagrożeń oprócz tych, które dotykają nas bezpośrednio, są również takie, które mogą mieć wpływ na zdrowie i życie innych osób. Aplikacja jest stale modernizowana tak, aby powiększać katalogi tematyczne i w rezultacie w pełni zaspokoić oczekiwania zgłaszających. Dlatego w łatwy, szybki i bardzo prosty sposób możemy poinformować Policję o danym problemie. O ile, co niezwykle istotne, nie wymaga pilnej interwencji. Sama aplikacja bądź strona internetowa nie jest skomplikowana i każdy kto z niej korzysta posługuje się w niej swobodnie i intuicyjnie. Dlatego bardzo prosto jest nanieść na mapę interesujące nas zagrożenie. Ty zgłaszasz mobilnie, my reagujemy i razem pomagamy! Używając Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, prosimy o skorzystanie z wszelkich dostępnych funkcjonalności, w tym szczególnie z możliwości dodania opisu, co ułatwi szybsze dotarcie policjantów do osób potrzebujących, a w konsekwencji być może uratuje komuś życie. Zatem jedno kliknięcie robi różnicę.

Należy pamiętać, że zgłoszenia w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa nie zastępują potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112