Kto rozpoznaje sprawcę kradzieży złotej biżuterii? - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

Kto rozpoznaje sprawcę kradzieży złotej biżuterii?

Data publikacji 30.08.2017

Bytomscy stróże prawa poszukują sprawcę kradzieży złotej biżuterii. Do zdarzenia doszło 17 sierpnia tego roku w Centrum Handlowym przy Placu Kościuszki. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego sylwetkę przedstawia zapis monitoringu z miejsca zdarzenia, prosimy o kontakt.

Do kradzieży doszło 17 sierpnia tego roku kwadrans przed 12.00 w Centrum Handlowym na placu Kościuszki. Z ustaleń policjantów wynika, że do jubilera wszedł mężczyzna, który poprosił ekspedientkę o możliwość zobaczenia łańcuszka. W momencie, gdy kobieta pokazywała mu kolejny łańcuszek, mężczyzna wykorzystał jej nieuwagę i zabrał z gabloty dwa stojaki z męską biżuterią, po czym uciekł. Wartość skradzionych wyrobów została wyceniona na ponad 35 tys. zł.Poszukiwany mężczyzna jest wieku ok 35 lat, 180-185cm wzrostu, krępej budowy ciała, o ciemnej karnacji, czarnych włosach i ciemnych oczach. W chwili zdarzenia miał założoną turkusową koszulkę z krótkim rękawem, niebieskie jeansy, a na nogach miał założone ciemne klapki. Mężczyzna do sprzedawczyni zwracał się w języku angielskim, jednak z ustaleń bytomskich kryminalnych wynika, że nie była to płynna mowa, a raczej pojedynczo składane słowa. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu sklepu.

Obecnie trwają poszukiwania mężczyzny. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tej kradzieży, prosimy o kontakt z policjantami z bytomskiej komendy przy ul. Powstańców Warszawskich 74, tel.32 388 82 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

  • Rozpoznajesz sprawcę kradzieży złotej biżuterii?
  • Rozpoznajesz sprawcę kradzieży złotej biżuterii?
  • Rozpoznajesz sprawcę kradzieży złotej biżuterii?
Ładowanie odtwarzacza...