BYTOMSCY PATROLOWCY NAJLEPSI NA ŚLĄSKU - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

BYTOMSCY PATROLOWCY NAJLEPSI NA ŚLĄSKU

Data publikacji 23.06.2017

Mundurowi z bytomskiej komendy zwyciężyli podczas turnieju par patrolowych – "PATROL ROKU" 2017. Wczoraj policjanci zakończyli dwudniowe zmagania. Stróże prawa konkurowali między sobą w technikach obezwładniania, na policyjnym torze przeszkód, w strzelaniu oraz w teście wiedzy. Nasi policjanci będą reprezentowali śląski garnizon na ogólnopolskich zawodach w Szkole Policji w Słupsku.

Kolejny raz bytomscy policjanci stanęli na podium w "Turnieju Par Patrolowych". Naszą komendę reprezentował starszy posterunkowy Arkadiusz Lendzioszek z komisariatu I oraz starszy posterunkowy Marek Jakoktochce z komisariatu V, którzy wywalczyli pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXIV zawodów Policjantów Prewencji.

Komendant Miejski Policji w Bytomia młodszy inspektor Karol Fajer uroczyście podziękował mundurowym. Wyrazy wdzięczności z rąk szefa bytomskiego garnizonu otrzymali również kierownik drużyny- komisarz Norbert Wlazło oraz aspirant Grzegorz Grabowski, pod okiem którego przygotowywali się nagrodzeni policjanci. Do gratulacji dołączył także Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, podinspektor Dariusz Dziurka.

Zwycięskie dwie pary patrolowe będą reprezentowały nasz garnizon na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w Szkole Policji w Słupsku.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.