Dozór dla włamywaczy. Poszukujemy pokrzywdzonych! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Wiadomości

Dozór dla włamywaczy. Poszukujemy pokrzywdzonych!

Data publikacji 10.02.2017

Policjanci z komisariatu przy ul. Chrzanowskiego zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. Bytomianie poprzez okno weszli do piwnicy przy ul. Żołnierza Polskiego. Złodzieja trafili do policyjnego aresztu. Z relacji śledczych wynika, że włamywali się oni do piwnic w centrum miasta od grudnia 2016r. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im teraz do 10 lat więzienia.

W nocy policjanci z komisariatu przy ul. Chrzanowskiego patrolowali rejon ul. Żołnierza Polskiego. W pewnej chwili zauważyli dwóch mężczyzn wychodzących przez okno piwniczne. Stróże prawa zatrzymali włamywaczy. Bytomianie poprzez to okno włamali się do piwnicy z której zabrali butlę gazową oraz ubrania. 36-latek i 31-latek trafili do policyjnego aresztu. Śledczy z komisariatu udowodnili, że bytomianie włamywali się do piwnic w centrum miasta od grudnia 2016 roku. Teraz policjanci poszukują osób, które miały włamanie do piwnicy w tym okresie. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im teraz do 10 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które miały włamanie do piwnicy w okresie od grudnia 2016 roku proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji II w Bytomiu przy ul. Chrzanowskiego 1A.