Nie reagujesz - akceptujesz!

Pomoc obywatela w ukaraniu sprawcy wykroczenia

Funkcjonariusze bytomskiej komendy dzięki pomocy mieszkańca Bytomia ukarali kierującego samochodem za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Sprawca wykroczeń został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 złotych oraz 11 punktami karnymi.

Funkcjonariusze bytomskiej komendy dzięki pomocy mieszkańca Bytomia ukarali kierującego samochodem za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Sprawca wykroczeń został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 złotych oraz 11 punktami karnymi. W ustaleniu kierowcy pomógł zapis z kamery zamieszczonej w samochodzie egzaminacyjnym WORD-u.


Funkcjonariusze bytomskiej komendy ukarali mandatem karnym w kwocie 400 zł oraz 11 punktami karnymi kierującego samochodem osobowym, który nie zastosował się do sygnału świetlnego i zmienił pas ruchu w miejscu niedozwolonym. Świadkiem tego zdarzenia był mieszkaniec Bytomia, który widząc zachowanie kierującego samochodem, postanowił powiadomić o tym stróżów prawa. Ponadto cała sytuacja z została zarejestrowana na kamerze zamieszczonej w samochodzie egzaminacyjnym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który to samochód znajdował się po drugiej stronie skrzyżowania.