Nie reagujesz - akceptujesz!

Mieszkaniec pomógł w zatrzymaniu pijanej matki

Wczoraj funkcjonariusze z komisariatu zatrzymali 31-letnią kobietę, która opiekowała się swoim 6-letnim synem pod wpływem alkoholu. Podejrzana o to przestępstwo miała w organizmie prawie 3 promila alkoholu. Teraz kobiecie grozi do 5 lat za kratami.

Wczoraj funkcjonariusze z komisariatu przy ul. Chrzanowskiego zatrzymali 31-letnią kobietę, która opiekowała się swoim 6-letnim synem pod wpływem alkoholu. Podejrzana o to przestępstwo bytomianka miała w organizmie prawie 3 promila alkoholu. Teraz kobieta odpowie przed bytomskim prokuratorem. Grozi jej do 5 lat więzienia.


Wczoraj rano dyżurny komisariatu przy ul. Chrzanowskiego został poinformowany przez mieszkańca Bytomia, że chodnikiem przy ul. Piekarskiej idzie kobieta z dzieckiem na rękach i się zatacza. Skierowany na miejsce patrol stróżów prawa zatrzymał przy ul. Piekarskiej kobietą z dzieckiem na rekach. Policjanci od kobiety wyczuli woń alkoholu. Po przewiezieniu do bytomskiej komendy okazało się, że kobieta ma prawie 3 promila alkoholu w organizmie i w takim stanie opiekowała się swoim 6-letnim synem. Chłopczyka przekazano babci pod opiekę a bytomiankę zatrzymano. Dzisiaj 31-latka, przyznała się do stawianego jej zarzutu narażenia swego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jej losie zdecyduje bytomski prokurator.